Over ons

H-Group BV is gespecialiseerd in dienstverlening aan particulieren. De organisatie is ontstaan vanuit een groeiende vraag naar dienstverlening aan huis door particulieren. De H-Group is de overkoepelende organisatie waar diverse merken tot behoren. Deze merken hebben eigen kenmerken wat betreft de dienst zelf, de manier van dienstverlening en de prijsstelling. Op deze manier kunnen we inspelen op de wensen van onze klanten. De vraag van onze klanten is namelijk steeds gevarieerder geworden.

In 2004 zijn we met Homecleaning begonnen met bemiddelen van huishoudelijk hulp bij particuliere klanten. Nu leveren we ook oppas, tuinhulp en diverse andere diensten. We richten ons niet meer enkel op jonge gezinnen maar bijvoorbeeld via UWassistent ook op dienstverlening aan ouderen.

Ons team

JoostDirecteur
Joost@h-group.nl
BasDirecteur
Bas@h-group.nl
Geert Online marketeer
Geert@h-group.nl
LauraCommunicatiemedewerker
Laura@h-group.nl
BartDesigner
Bart@h-group.nl
HeidiCommunicatiemedewerker
Heidi@h-group.nl
MaudMarketing & Communicatiemedewerker
Maud@h-group.nl
KimCommunicatiemedewerker
Kim@h-group.nl
JordiCommunicatiemedewerker
Jordi@h-group.nl
HesterMarketing & Communicatiemedewerker
Hester@h-group.nl

Klantbeoordelingen

Nationaal ouderen fonds
Gemeente Oosterhout
Stichting Elisabeth
Respect Zorgroep
UWV
Franchise plus

H-Group is gespecialiseerd in dienstverlening aan huis. We hebben diverse merken waarmee we inspelen op de individuele hulpvraag van onze klanten.

Adres

 Brouwhuisplein 1 C4, 4811DP Breda.

085 - 2013072 (UWassistent)

info@h-group.nl

KvK: 66012457 

 

Berichten